کنفرانس خبری ریاست اطلاعات و فرهنگ زابل برگزار شد!

rahim_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۹:۱۴
Zabul province

ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل در جریان کنفرانس خبری پیرامون دست‌آوردها و فعالیت‌های اطلاعاتی، فرهنگی، تاریخی، ادبی و فکری سال گذشته ریاست اطلاعات و فرهنگ آن ولایت معلومات ارایه کرد.

مولوی رحمت الله حماد رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل در جریان کنفرانس بیان داشت: سال گذشته ۱۸ آبده تاریخی در مرکز و ولسوالی‌های ولایت زابل تثبیت شده‌است، ۴۰ نشست فکری، ادبی، فرهنگی و اجتماعی راه‌اندازی گردیده که صدها تن در آن اشتراک ورزیده بودند. برنامه‌های مختلفی در بخش ارتقای‌ظرفیت نسل جوان برگزار کرده‌است.

آقای حماد گفت: بر علاوه آمریت اطلاعات، فرهنگ و گردشگری، آمریت امور جوانان نیز نشست‌های مختلفی با جوانان برگزار نموده و به بیشتر از ۴۰۰ تن جوان بی‌بضاعت زمینه آموزش رایگان فراهم نموده‌است.

١٤٤٥/٩/٢٤هــ ق
١٤٠٣/١/١٥هــ ش

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۸:۴۰
Background image

بی‌بی‌سی باید به ارزش‌های ملی و دینی افغان‌ها ارزش‌قایل باشد و حقایق را منعکس سازد.

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) در مقام معینیت فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر، مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی‌کننده معینیت نشرات و داکتر عبدالواحد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۰:۴۰
Background image

بعد از بارندگی‌های شدید از بالاحصار شهر قلات مرکز زابل بازدید به عمل آمد!

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل با همراهی آمر گردشگری و فرهنگ در جریان بازدید از ساحات تاریخی، از بالاحصار تاریخی قلات نظارت و بازدید به عمل آورد و بعد. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ولایت زابل برگزار شد!

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل به رهبری مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات برگزار شد.

در جریان نشست پیرامون مشکلات رسانه‌ها و شکایت‌هایی بحث گردید. . .

BACK TO NEWS