نمایشگاه گرامی‌داشت از روز نزول قرآن‌کریم در ولایت کندز برگزار گردید!

wares_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۷
…

شنبه مورخ(۲۷رمضان المبارک ۱۴۴۵) از سوی آمریت فرهنگ و هنر ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت کندز نمایشگاه قرآن‌کریم به مناسبت نزول قرآن‌کریم در تالار کتاب‌‌خانه‌عامه برگزار گردید که در این برنامه مطیع الله روحانی رییس اطلاعات و فرهنگ، قاری داد محمد منصور آمر امور جوانان، کارمندان آمریت فرهنگ و هنر و کتابخانه‌عامه، کتاب‌فرشان و جوانان حضور داشتند.

قاری داد محمد منصور آمر امور جوانان روی جایگاه و نزول قرآن‌کریم صحبت نموده، گفت: تدویر چنین نمایشگاه‌ها ثابت می‌سازد که مسلمانان همیشه با این کتاب ایمان دارد و محبت می ورزد. وی افزود: از زمان نزول قرآن‌کریم تاحالا میلیون‌ها مسلمان این کتاب را حفظ نموده و برای نشر و پخش آن تلاش می‌نمایند.

در همین حال جوانان که در این نمایشگاه اشتراک نموده، می‌گویند: ارزش و جایگاه قرآن‌کریم در میان مسلمانان زیاد است و برای استوار نگهداری ارزش آن همه مسوولیت دارد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۷
Background image

نشست هماهنگی ریاست اطلاعات و فرهنگ پروان با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد

شنبه مورخ(۱۹ ذوالقعده ۱۴۴۶)از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ پروان نشستی هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد که نمایندگان ادارات مقام ولایت، امربالمعروف، استخبارات و قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۹:۱۲
Background image

امتحان کتاب تحت عنوان(امارت شناسی) در ولایت پکتیا اخذ شد

شنبه مورخ(۹ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ، معارف و پوهنتون پکتیا امتحان کتاب امارت شناسی از ۳۰۰۰ تن به سطح ولایت اخذ گردید.

مولوی ثواب‌جان اسلام‌یار رییس اطلاعات و. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۴:۴۰
Background image

مسوولان رسانه‌های دولتی و خصوصی و خبرنگاران در ولایت هلمند تقدیر شدند 

پنج‌شنبه مورخ(۸ ذوالقعده ۱۴۵۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هلمند خبرنگاران و مسوولان رسانه‌های دولتی و خصوصی در جریان مراسم تقدیر شدند.

حافظ عبدالباری راشد رییس اطلاعات و فرهنگ. . .

BACK TO NEWS