نشستی به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی ابوریحان البیرونی برگزار گردید!

wares_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۲۵
…

از سوی ریاست فرهنگ مردم وزارت اطلاعات و فرهنگ به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی جهت شناختن شخصیت ابوریحان البیرونی و خدمات وی به جهان اسلام نشستی به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر و کمیته مشترک برگزار گردید.

این کمیته که به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر که از نمایندگان اداره امور، وزارت تحصیلات عالی، وزارت معارف، آکادمی علوم، وزارت مالیه و وزارت امور خارجه تشکیل شده است، ضمن بخش‌های تخنیکی برگزاری سیمینار در مورد چاپ و ارزیابی ۴۰ مقالات علمی نظریات اخذ گردیده و تصمیم‌های مهم اتخاذ گردید.

۱۴۴۵/۸/۹ هـ ق
۱۴۰۲/۱۱/۳۰ هـ ش

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۸:۴۰
Background image

بی‌بی‌سی باید به ارزش‌های ملی و دینی افغان‌ها ارزش‌قایل باشد و حقایق را منعکس سازد.

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) در مقام معینیت فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر، مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی‌کننده معینیت نشرات و داکتر عبدالواحد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۰:۴۰
Background image

بعد از بارندگی‌های شدید از بالاحصار شهر قلات مرکز زابل بازدید به عمل آمد!

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل با همراهی آمر گردشگری و فرهنگ در جریان بازدید از ساحات تاریخی، از بالاحصار تاریخی قلات نظارت و بازدید به عمل آورد و بعد. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ولایت زابل برگزار شد!

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل به رهبری مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات برگزار شد.

در جریان نشست پیرامون مشکلات رسانه‌ها و شکایت‌هایی بحث گردید. . .

BACK TO NEWS