محمد طاهر زهیر : موزیم ملی بیانگر هویت ملی و فرهنگی کشور می باشد.

moic_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۲۱:۴۸
museum

محمد طاهر زهیر سرپرست و نامزد وزیراطلاعات وفرهنگ از موزیم ملی دیدار نموده و کارکرد ها، برنامه ها و مشکلات هیئت رهبری و کارمندان موزیم ملی راشنید.

دراین دیدار محمد فهیم رحیمی رییس موزیم ملی در رابطه به کارکرد ها، دستاورد ها، برنامه های بخش های مختلف آن اداره معلومات داد و مشکلات فرا راه امور موزیم ملی را برشمرد.

وی همچنان به خاطر بهبود امورکار آن اداره پیشنهاد ها و نظریات خود را با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک ساخت.

سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ از کارکرد های مسولان و کارمندان موزیم ملی به قدردانی یاد کرد و گفت که موزیم ملی بیانگرهویت ملی و فرهنگی کشور می باشد.

وی افزود که به خاطر نگهداری و حفاظت داشته ها و سرمایه های تاریخی کشور تلاش بیشتر صورت خواهد گرفت و همچنان به خاطر رسیده گی به مشکلات آن اداره نیز ازتوجه رهبری وزارت اطمینان داد.

در اخیر سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ، درحالیکه ازسوی رییس موزیم ملی معلومات داده میشد، از بخش های مختلف موزیم ملی دیدار کرد.

museum2museum3museum4museum5museum6

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۹:۳۷
Background image

یک بسته اسناد تاریخی مربوط دوره غوریان ارزیابی می شود

نشستی به منظور ارزیابی اسناد تاریخی مربوط به دوره غوریان که گفته می شود یک هزار سال قدامت دارد، امروز دروزارت اطلاعات وفرهنگ برگزار شد .
به گزارش آژانس باختر ، این اسناد قراراست از سوی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۹:۳۲
Background image

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ: آثارموجود در آرشیف ملی درمنطقه نظیر ندارد


محمد طاهر زهیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ هنگام دیدار ازبخش های آرشیف ملی گفت که آثار خطی يی که در آرشیف ملی موجود است درمنطقه بی نظیر است
به گزارش خبرنگار آژانس. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۸:۵۵
Background image

جلسه رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ تحت ریاست محمد طاهر زهیر، سرپرست و نامزد وزیر وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد.

در نشست که به ریاست محمد طاهر زهیر، سرپرست و نامزد وزیر وزارت اطلاعات و فرهنگ و به اشتراک پوهاند محمد رسول باوری، معین فرهنگ و هنر، پوهنیار سیده مژگان مصطفوی، معین گرځندوی، مالی و اداری. . .

BACK TO NEWS