تثبیت و اندازه‌گیری زمین موزیم محلی ولایت کاپیسا صورت گرفت!

rahim_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۹:۲۰
Kapisa province

سه‌شنبه مورخ(۲۳ رمضان المبارک ۱۴۴۵) از سوی انجینران، سه جریب(۶۰۰۰ متر مربع) زمین موزیم محلی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت کاپیسا در شهر محمود راقی تثبیت و اندازه شد.

این زمین از سوی انجینران در موجودیت مولوی کریم الله وثیق رییس اطلاعات و فرهنگ، هیأت آمریت املاک وزارت اطلاعات و فرهنگ، نمایندگان ریاست‌های زراعت، شهرسازی و شاروالی در کمپلکس دفترهای دولتی شهر محمود راقی به گونه‌ای اصلی اندازه و ساحه آن تثبیت گردید.

مسوولان می‌گویند: از این قبل در بخش زمین موزیم محلی کاپیسا مشکلات موجود بوده با سعی و تلاش رییس اطلاعات و فرهنگ و مسوولان ریاست های زراعت، شهر سازی و شاروالی مشکل حل گردیده و زمین رسماً به ریاست اطلاعات و فرهنگ سپرده شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۸:۴۰
Background image

بی‌بی‌سی باید به ارزش‌های ملی و دینی افغان‌ها ارزش‌قایل باشد و حقایق را منعکس سازد.

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) در مقام معینیت فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر، مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی‌کننده معینیت نشرات و داکتر عبدالواحد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۰:۴۰
Background image

بعد از بارندگی‌های شدید از بالاحصار شهر قلات مرکز زابل بازدید به عمل آمد!

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل با همراهی آمر گردشگری و فرهنگ در جریان بازدید از ساحات تاریخی، از بالاحصار تاریخی قلات نظارت و بازدید به عمل آورد و بعد. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ولایت زابل برگزار شد!

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل به رهبری مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات برگزار شد.

در جریان نشست پیرامون مشکلات رسانه‌ها و شکایت‌هایی بحث گردید. . .

BACK TO NEWS