بی‌بی‌سی باید به ارزش‌های ملی و دینی افغان‌ها ارزش‌قایل باشد و حقایق را منعکس سازد.

rahim_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۸:۴۰
Kabul province

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) در مقام معینیت فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر، مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی‌کننده معینیت نشرات و داکتر عبدالواحد ریان رییس نظارت بر نشرات رسانه‌ها با جکی مارتینز رییس بخش آسیای جنوبی شبکه خبری بی‌بی‌سی دیدار کردند.

مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر گفت: امارت اسلامی با در نظرداشت ارزش‌های اسلامی از رسانه‌ها، خبرنگاران و آزادی بیان حمایت می‌کند. همه رسانه‌ها باید به ارزش‌های اسلامی و ملی افغان‌ها احترام داشته باشد و حقایق را منعکس سازد. بی‌بی‌سی که سابقه طولانی نشرات برای افغانستان دارد، به حساسیت‌ها و ویژه‌گی‌های جامعه افغانی توجه داشته باشد.

مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی کننده معینیت نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ گفت: اگر بی‌بی‌سی می‌خواهد که در افغانستان فعالیت رسانه‌ای داشته باشد باید از نشر شایعات و اخباری پرهیز کند که سببب تعصب و نفاق میان افغان‌ها می‌شود.

داکتر عبدالواحد ریان رییس نظارت بر نشرات رسانه‌ها به تعدادی از مستند های که بی‌بی‌سی از طریق رادیو و منابع رسانه‌ای پخش و نشر کرده بوده، اشاره کرد.

جکی مارتینز رییس بخش آسیای جنوبی شبکه خبری بی‌بی‌سی بیان داشت: آنان این نواقص و ملاحظات را با خود یاداشت کرده و جهت حل مشکلات با مسوولان صحبت خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۵:۱۳
Background image

اشتراک کنندگان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ در ولایت لوگر تقدیر شدند 

شنبه مورخ(۹ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت لوگر شاگردان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ ولسوالی خوښۍ در جریان مراسم تقدیر شدند.

عبدالوحد زبیر آمر معارف ولسوالی خوښۍ از. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۵:۹
Background image

نمایشگاه کتاب و قرآن‌کریم به مناسبت هفته کتاب‌خوانی در پوهنتون کابل آغاز شد

یک‌شنبه مورخ(۱۰ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست کتب بیهقی معینیت نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ به همکاری ریاست پوهنتون کابل نمایشگاه کتاب و قرآن‌کریم به مناسبت هفته کتاب‌خوانی جهت ترویج فرهنگ. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۵۶
Background image

آثار تاریخی با قدامت ۲۰۰۰ ساله در موزیم پروان موجود اند

یک‌شنبه مورخ(۱۰ ذوالقعده ۱۴۴۵) تعدادی از جوانان، محصلان و شاگردان از موزیم ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت پروان بازدید نمودند.

عتیق الله صافی آمر گردشگری و فرهنگ ریاست اطلاعات و فرهنگ. . .

BACK TO NEWS