اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۸:۵۴
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ارزگان با مسؤولان رسانه های خصوصی دیدار کرد

امروز، (۱۴۴۴/۱۱/۱۴ هـ.ق) قاری آغا ولی قریشی، رئیس اطلاعات و فرهنگ ارزگان با مسؤولان رسانه های خصوصی نشست هماهنگی کرد و از آنان خواست تا نشرات شان را طبق اصول و ارزش های اسلامی پخش کنند.. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۳۴
Background image

رئیس موسسه اچکو با معین هنر و فرهنگ دیدار کرد

 موسسۀ اچکو که در زمینه حفاظت از میراث های فرهنگی در افغانستان فعالیت می کند، رئیس آن با مولوی عتیق الله عزیزی، معین هنر و فرهنگ، وزارت اطلاعات و فرهنگ دیدار کرد، که در جریان آن، حسیب. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۳۱
Background image

معین امور جوانان با مقامات نهادهای ترکیه دیدار کرد


روز گذشته در مراسم اختتامیه مسابقات انتخابی ملی بدمنتون در کابل که در آن ۱۵۰ بازیکنان از ۱۲ ولایت اشتراک داشتند، قاری محمد یونس راشد، معین امور جوانان با فاضل اکین اردوغان، رئیس موسسه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۲۶
Background image

معین امور جوانان با مسئول امور جوانان یونیسف دیدار کرد

امروز چهارشنبه، (۱۴۴۴/۱۱/۱۱هـ.ق) قاری محمد یونس راشد، معین امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ با مسعود بسملزی، مسؤول امور جوانان موسسه یونیسف در دفتر کاری خود دیدار کرد.
در این دیدار در. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۲۴
Background image

نتایج مسابقۀ تعلیم الاسلام در غزنی اعلان شد

نتایج مسابقۀ تحت عنوان «تعلیم الاسلام» که به تاریخ ۳۰ ماه ثور از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ غزنی آغاز شده بود، امروز اعلان شد.
این مسابقه از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ غزنی که میان ۱۲۰۰. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۱۶
Background image

ریاست فرهنگ مردم با موسسه خانه قرارداد همکاری امضا کرد

روز گذشته، مولوی صفی الله رائد، رئیس ریاست فرهنگ وزارت اطلاعات و فرهنگ با سرفراز صاحبزاده، رئیس اجرائیوی موسسه خانه برای حل مشکلات اجتماعی تحت عنوان تقویت جامعه قرارداد سه ماهه همکاری. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۵:۱۴
Background image

رئیس امور شاگردان وزارت معارف با معین هنر و فرهنگ دیدار کرد


 استاد حبیب الله خالد، رئیس امور شاگردان وزارت معارف در مورد سفرهای علمی شاگردان با مولوی عتیق الله عزیری معین هنر و فرهنگ، وزارت اطلاعات و فرهنگ در دفتر وی دیدار کرد.
 استاد حبیب الله. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۷
Background image

شانزده ساحه تاریخی و باستانی در ولسوالی برکه بغلان کشف شد

امروز شنبه (۱۴۴۴/۱۱/۱۴هـ.ق)، ۱۶ ساحه تاریخی و باستانی در ولسوالی برکه ولایت بغلان توسط باستان شناسان وزارت اطلاعات و فرهنگ و ریاست اطلاعات و فرهنگ بغلان کشف شد.
مولوی عزت میر حقانی، آمر. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۳ - ۱۴:۷
Background image

جلسه ماهانه هماهنگی و انسجام جوانان برگزار شد

جلسه ماهانه هماهنگی و انسجام جوانان از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ در هلمند برگزار شد که در آن مولوی محمد قاسم ریاض، آمر اطلاعات، ریاست اطلاعات و فرهنگ، مولوی سلطان محمد حنیف، رئیس فرهنگ. . .

Pagination