نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ولایت زابل برگزار شد!

wares_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۵:۴۲
....

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل به رهبری مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات برگزار شد.

در جریان نشست پیرامون مشکلات رسانه‌ها و شکایت‌هایی بحث گردید که به این کمیته راجع شده‌بود.
مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات گفت: رسانه‌ها باید بدون تبعیض رفتار نماید و برنامه‌های را تهیه نمایند تا باعث نفرت و تبعیض میان مردم نشود.

در نشست تصمیم اتخاذ گردید که از خبرنگاران و افرادی نامعلوم که از گزارش‌های مثبت ولایت زابل، گزارش‌های منفی تهیه می‌کنند و یا برای رسانه‌های شرور فعالیت می‌نمایند، جلوگیری صورت گیرد.

همچنان همه اعضای کمیته گفتند: ضرور است تا رسانه‌های ولایت زابل کنترول شود و رسانه‌ها برنامه‌های را نشر سازند که در آن برنامه‌ها به ارتقای‌ظرفیت جوانان و فرهنگ ملی کار شده باشد.

١٤٤٥/١٠/١٣هــ ق
١٤٠٣/٢/٣هــ ش

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۵۶
Background image

آثار تاریخی با قدامت ۲۰۰۰ ساله در موزیم پروان موجود اند

یک‌شنبه مورخ(۱۰ ذوالقعده ۱۴۴۵) تعدادی از جوانان، محصلان و شاگردان از موزیم ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت پروان بازدید نمودند.

عتیق الله صافی آمر گردشگری و فرهنگ ریاست اطلاعات و فرهنگ. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۷
Background image

نشست هماهنگی ریاست اطلاعات و فرهنگ پروان با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد

شنبه مورخ(۱۹ ذوالقعده ۱۴۴۶)از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ پروان نشستی هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد که نمایندگان ادارات مقام ولایت، امربالمعروف، استخبارات و قوماندانی. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۹:۱۲
Background image

امتحان کتاب تحت عنوان(امارت شناسی) در ولایت پکتیا اخذ شد

شنبه مورخ(۹ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ، معارف و پوهنتون پکتیا امتحان کتاب امارت شناسی از ۳۰۰۰ تن به سطح ولایت اخذ گردید.

مولوی ثواب‌جان اسلام‌یار رییس اطلاعات و. . .

BACK TO NEWS