اشتراک کنندگان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ در ولایت لوگر تقدیر شدند 

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۵:۱۳
....

شنبه مورخ(۹ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت لوگر شاگردان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ ولسوالی خوښۍ در جریان مراسم تقدیر شدند.

عبدالوحد زبیر آمر معارف ولسوالی خوښۍ از ریاست اطلاعات و فرهنگ جهت تشویق جوانان به مطالعه سیرت النبیﷺ و راه‌اندازی برنامه‌های مختلفی علمی ابرازسپاس کرده، از جوانان و شاگردان خواست که به هدف افزایش معلومات علمی شأن کتاب‌های دینی را مطالعه نمایند.

مفتی وحیدالله وهاج آمر نظارت و تعقیب فرامین ضمن تبریکی به اشتراک کنندگان ممتاز امتحان گفت: هر جوان باید تلاش نماید که مطالعه را از اولویت‌های روزانه شأن قرار دهند و در برنامه‌های علمی ریاست اطلاعات و فرهنگ اشتراک کنند.

امتحان سیرت النبیﷺ از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ از ۲۰۰ تن جوان، شاگردان مکاتب و مدارس ولسوالی خوښۍ اخذ شده‌بود که به کسب کنندهٔ مقام نخست یک عراده بایسکیل، مقام دوم و سوم یک سیت مبایل و به شاگردان ممتاز دیگر کتاب‌ها اهدا گردید.


۱۴۰۳/۲/۲۹ ھ ش
۲۰۲۴/۵/۱۸ ميلادی

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS