۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
....

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه فریلانسینگ مولوی نور محمد حنیف رئیس اطلاعات و فرهنگ ضمن تبریکی به جوانان کامیاب گفت: از مؤسسه وای، اچ، دی، او جهت راه اندازی برنامه فریلانسینگ به جوانان ابرازسپاس می نمایم و در عصری کنونی تکنالوژی ضرورت این برنامه زیاد محسوس میگردید.
نمایندهٔ مؤسسه وای، اچ، دی، او گفت: روز گذشته از ۳۵۰ تن جوانان امتحان ورودی برنامه فریلانسینگ آخذ گردید بعد از انترویو ۹۰ تن از آنها کامیاب شمرده شدند، که به مدت یک ماه از استادان مسلکی به گونهٔ رایگان آموزش کسب خواهند کرد.

۱۴۴۵/۵/۱۸ هـ ق
۱۴۰۲/۹/۱۱ هـ ش

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۳:۴۲
Background image

۷ قلم آثاری تاریخی ضبط شده به آمریت موزیم سپرده شد!

چهارشنبه مؤرخ( ۱۰ شعبان ۱۴۴۵) ۷ قلم آثاری تاریخی که در مرز فرضی تورخم ضبط شده و به ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار سپرده شده بود امروز رسماً به آمریت موزیم جهت نگهداری سپرده شد.

مسؤلان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۵۵
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد!

روز گذشته مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا با همراهی احمدشاه خادم آمر رادیو تلویزیون ملی در جریان سفرش به ولسوالی حصه اول کوهستان از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۲۵
Background image

نشستی به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی ابوریحان البیرونی برگزار گردید!

از سوی ریاست فرهنگ مردم وزارت اطلاعات و فرهنگ به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی جهت شناختن شخصیت ابوریحان البیرونی و خدمات وی به جهان اسلام نشستی به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی. . .

BACK TO NEWS