پیام تاثر و همدردی محمد طاهر زهیر، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در پیوند به جان باختن حفیظ الله حقپرست نیازی، خبرنگار محلی در لوگر

farzad_moicgovaf
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۱:۳۲
پیام تاثر و همدردی محمد طاهر زهیر، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در پیوند به جان باختن حفیظ الله حقپرست نیازی، خبرنگار محلی در لوگر

با تاثر و تاسف دریافتم که حفیظ الله حقپرست نیازی، خبرنگار محلی در لوگر  امروز  چاشت در درگیری میان نیروهای  دولتی و مخالفان مسلح در مربوطات آن ولایت، جان باخت.

حفیظ الله حقپرست نیازی نخستین کار خبرنگاری را از همکاری با رادیوی پیام ملی در ولسوالی  محمد آغۀ لوگر آغاز کرد، از یک دهه بدین سو با رسانه های مختلف به عنوان  خبرنگار، گرداننده و تهیه کنندۀ برنامه های رادیویی کار کرد و در این اواخر  همکار  رادیوی پیام ملی  در مرکز لوگر  بود.

وزارت اطلاعات و فرهنگ جان باختن حفیظ الله حقپرست نیازی را یک ضایعه در عرصۀ خبرنگاری و اطلاع رسانی می داند و از بارگاه خداوند متعال برایش جنت برین، به خانواده و نزدیکانش و همچنان خبرنگاران و رسانه های لوگر و  جامعۀ رسانه یی کشور صبر و شکیبایی آرزو می کند.

کابل/ 19 جوزا/ باختر

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۶:۱۹
Background image

محمد طاهر زهیر و شماری از مسوولان حکومتی در برابر پیکر پوهاند باوری ادای احترام کردند

محمد طاهر زهیر سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز، با ادای احترام در برابر پیکر پوهاند محمد رسول باوری معین پیشین وزارت اطلاعات و فرهنگ، بر روح وی دعا کرد.

به گزارش خبرنگار آژانس. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۰:۸
Background image

پیام تاثر و همدردی محمد طاهر زهیر، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در پیوند به درگذشت پوهاند محمد رسول باوری، معین پیشین وزارت اطلاعات و فرهنگ و استاد پوهنتون کابل

با تاسف و تالم فراوان دریافتم که پوهاند محمد رسول باوری، معین پیشین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، استاد پوهنتون کابل، باستان شناس و شخصیت فرهنگی شناخته شدۀ کشور بنابر مریضی یی که. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۶:۳۸
Background image

محمد طاهر زهیر: وزارت اطلاعات و فرهنگ با تمام توان از فرهنگ و هنر، به ویژه صنعت فلم سازی حمایت می کند

محمد طاهر زهیر، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز در  مراسم افتتاح تالار افغان فلم  و نمایش دو فلم کوتاه ساخت افغان فلم،  گفت  که وزارت اطلاعات و فرهنگ با تمام توان از فرهنگ و هنر، به. . .

BACK TO NEWS