نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

rahim_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
qor province

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ پیرامون ارزش‌ رسانه‌ها و کار رسانه‌‌یی صحبت کرده و از تمام مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران خواست تا در قسمت نشرات و فعالیت‌های شان بیشتر تلاش کنند و دست‌آوردهای نظام اسلامی را انعکاس دهند.

مولوی محمد حماس آمر اطلاعات نیز روی شیوه‌ گزارش‌های ویژه عیدی صحبت کرده، از رسانه‌ها خواست تا در ایام عید برنامه مختلف میهنی و محلی از عنعنات مردم و هم‌چنان وضعیت فعلی کشور تهیه و نشر سازند.

مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران محلی غور ضمن استقبال از برگزاری چنین نشست‌های هماهنگی وعده سپردند تا برنامه‌های مختلفی عیدی را تهیه و نشر می‌نمایند.

۱۴۰۳/۳/۲۳ ه‍ ش
۲۰۲۴/۶/۱۳ میلادی

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۲:۹
Background image

جوانان باید از فرصت‌های فراهم شده استفاده نمایند

دوشنبه مورخ(۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) مولوی ذبیح الله انصاری رییس اطلاعات و فرهنگ تخار با همراهی مولوی عین الدین مطمئن آمر امور جوانان از روند آموزش جوانان نهرچمن شهر تالقان مرکز ولایت تخار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۲۰
Background image

تلاش‌ ها جهت رفع مشکلات و چالش‌ های رسانه‌ های محلی غور جریان دارد

سه‌شنبه مورخ (۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ غور با هیأت همراه‌ اش از رسانه‌ها محلی در این ولایت دیدار و به مسوولان این رسانه‌ها در قسمت اطلاع‌رسانی بیشتر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۱۳
Background image

جوانان قشر قدرتمند جامعه اند

سه‌شنبه مورخ(۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) از سوی آمریت‌های امور جوانان و فرهنگ و گردشگری ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت میدان وردگ نشست هماهنگی با جوانان برگزار شد.
مولوی عبدالعزیز عزام آمر امور. . .

BACK TO NEWS