نشست‌های هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها در تعدادی از ولایات برگزار شد!

wares_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۳
…

یک‌شنبه مورخ(۲۸ رمضان المبارک ۱۴۴۵) نشست‌های به هدف هماهنگی و تجلیل روز‌های عید سعید فطر با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران در تعدادی از ولایات کشور راه‌اندازی گردید.

به رهبری شیخ انعام الله صلاح‌الدین معاون والی پکتیا در حضور قاضی ثواب‌جان اسلام‌یار رییس اطلاعات و فرهنگ پکتیا نشستی جهت تهیه برنامه‌های بهتر عیدی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌های جهانی و محلی برگزار شد.

همچنان به رهبری ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ننگرهار، کاپیسا و ارزگان با حضور سخنگویان و مسوولان ادارات نظامی و ملکی نشستی جهت هماهنگی بهتر و تهیه گزارش‌ها و برنامه‌های عیدی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها راه‌اندازی گردید.


قابل یادآوری است که از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات کشور نشست‌های هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت استماع مشکلات و حل آن برگزار می‌شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۵:۱۳
Background image

اشتراک کنندگان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ در ولایت لوگر تقدیر شدند 

شنبه مورخ(۹ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت لوگر شاگردان ممتاز امتحان سیرت النبیﷺ ولسوالی خوښۍ در جریان مراسم تقدیر شدند.

عبدالوحد زبیر آمر معارف ولسوالی خوښۍ از. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۵:۹
Background image

نمایشگاه کتاب و قرآن‌کریم به مناسبت هفته کتاب‌خوانی در پوهنتون کابل آغاز شد

یک‌شنبه مورخ(۱۰ ذوالقعده ۱۴۴۵) از سوی ریاست کتب بیهقی معینیت نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ به همکاری ریاست پوهنتون کابل نمایشگاه کتاب و قرآن‌کریم به مناسبت هفته کتاب‌خوانی جهت ترویج فرهنگ. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۱۴:۵۶
Background image

آثار تاریخی با قدامت ۲۰۰۰ ساله در موزیم پروان موجود اند

یک‌شنبه مورخ(۱۰ ذوالقعده ۱۴۴۵) تعدادی از جوانان، محصلان و شاگردان از موزیم ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت پروان بازدید نمودند.

عتیق الله صافی آمر گردشگری و فرهنگ ریاست اطلاعات و فرهنگ. . .

BACK TO NEWS