نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

wares_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
...

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی را تهیه کرده و به بینندگان و شنوندگان ارایه نمایند.

مولوی اسدالله مصطفی هاشمی رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان از خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها خواست تا در روزهای عید برنامه‌های مطابق ارزش‌های اجتماعی، فرهنگی و دینی تهیه نمایند تا‌ این‌که تأثیر برنامه‌ها چندین برابر شود.

آقای هاشمی افزود: در روزهای عید همه مسوولان در محدوده کاری‌شان با رسانه‌ها و خبرنگاران معلومات شریک می‌سازند.

عبدالواحد وحدت عضو کمیته مصوونیت خبرنگاران افغان و نورگل اندروال مدیر آژانس باختر به نمایندگی خبرنگاران اطمینان دادند که خبرنگاران رسانه‌ های محلی در روزهای عید با تمام قوت برنامه‌های را تهیه و نشر خواهند کرد که به مردم مؤثر و مفید باشد.

۱۴۰۳/۳/۲۴ ھ ش
۲۰۲۴/۶/۱۳ ميلادی

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۲:۹
Background image

جوانان باید از فرصت‌های فراهم شده استفاده نمایند

دوشنبه مورخ(۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) مولوی ذبیح الله انصاری رییس اطلاعات و فرهنگ تخار با همراهی مولوی عین الدین مطمئن آمر امور جوانان از روند آموزش جوانان نهرچمن شهر تالقان مرکز ولایت تخار. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۲۰
Background image

تلاش‌ ها جهت رفع مشکلات و چالش‌ های رسانه‌ های محلی غور جریان دارد

سه‌شنبه مورخ (۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ غور با هیأت همراه‌ اش از رسانه‌ها محلی در این ولایت دیدار و به مسوولان این رسانه‌ها در قسمت اطلاع‌رسانی بیشتر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۵/۳ - ۱۱:۱۳
Background image

جوانان قشر قدرتمند جامعه اند

سه‌شنبه مورخ(۱۷ محرم الحرام ۱۴۴۶) از سوی آمریت‌های امور جوانان و فرهنگ و گردشگری ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت میدان وردگ نشست هماهنگی با جوانان برگزار شد.
مولوی عبدالعزیز عزام آمر امور. . .

BACK TO NEWS