مقررۀ آژانس اطلاعاتی باختر نهایی شد

farzad
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۹:۳۳
مقررۀ آژانس اطلاعاتی باختر نهایی شد

مقررۀ آژانس اطلاعاتی باختر امروز در نشست کمیسیون موظف که به ریاست دلاور نذیرزوی، مشاور ارشد حقوقی وزارت اطلاعات و فرهنگ تدویر یافت، نهایی شد.
رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ به منظور تنظیم هر چه بهتر امور نشراتی، تخنیکی، مالی و اداری آژانس اطلاعاتی باختر، کمیسیونی به عضویت فرید احمد فرهنگ، رییس روزنامه های دولتی، داکتر محب الله ذاکری، مشاور امور رسانه یی وزارت اطلاعات و فرهنگ، نجیب الله شینواری، رییس آژانس اطلاعاتی باختر و حماسه اندړ، کارشناس بخش تقنین رسانه ها موظف کرده بود که مقررۀ آژانس اطلاعاتی باختر را که طرح ابتدایی آن را دلاور نذیرزوی مشاورارشد حقوقی این وزارت تدوین کرده است، نهایی کند.
اعضای کمیسیون در چند جلسه این طرح را مورد غور وبررسی قرار دادند و در نشست امروزی، آن را نهایی کردند.
این طرح درپنج فصل و هژده ماده تهیه شده است که بعد از تایید مقام وزارت اطلاعات و فرهنگ و اخذ موافقۀ وزارت مالیه، به منظور طی مراحل تقنینی به وزارت عدلیه فرستاده می شود.

کابل/ 26 سنبله/ باختر

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۸:۴۵
Background image

کمیشنر کمیسیون دست‌ رسی به اطلاعات:کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی یک ادارۀ نمونه در راستای اطلاع‌ رسانی است

زهرا موسوی، کمیشنر کمیسیون دسترسی به اطلاعات و شماری از مسوولان این کمیسیون امروز در نشستی از کارکرد های کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در راستای ارایه یی اطلاعات به شهروندان،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۴:۴۷
Background image

پنج نقاش چیره دست در فاریاب تقدیر شدند

پنج نقاش چیره دست را ریاست اطلاعات و فرهنگ فاریاب تقدیر کرد.
به گزارش آژانس باختر؛ شاه محمد احمدی، سید عبدالمطلب هاشمی، مصدق الله مجیدی، سید احمد فواد سادات و عبدالحمید دانشیار، که در. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۰:۲۵
Background image

جلسۀ کمیسیون عالی نظارت از تطبیق و هماهنگی پالیسی ملی جوانان افغانستان، برگزار شد

جلسۀ کمیسیون عالی نظارت از تطبیق وهماهنگی پالیسی ملی جوانان افغانستان، امروز به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رییس آن کمیسیون در قصر صدارت عظمی برگزار شد.

به گزارش. . .

BACK TO NEWS