معین جدید امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ معرفی شد

ehsan
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۸:۳۲
معین جدید امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ معرفی شد


عبدالمنان شیوا شرق که به اساس پیشنهاد وزارت اطلاعات وفرهنگ و حکم رییس جمهور کشور، بحیث معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ مقررشده است ، امروز به مسوولان و کارمندان این وزارت معرفی شد .
به گزارش خبرنگارآژانس باختر: محفلی به این مناسبت  به حضورداشت حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ، هیئت رهبری و کارمندان این وزارت ، دکتورمحمد میرویس بلخی سرپرست وزارت معارف ، شماری ازاعضای پارلمان و مسوولان شماری ازنهاد های دولتی ، درتالارمرکزبین المللی مطبوعات وزارت اطلاعات فرهنگ برگزارشد.
درآغازاین محفل میاگل وثیق رییس امورفرهنگی ریاست عمومی اداره امورریاست جمهوری، حکم محمد اشراف غنی رییس جمهوری کشور را دررابطه به  تقرر عبدالمنان شیوا شرق به حیث معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ خواند.
بعد حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ تقررو تبدل دراداره های دولتی را امر معمول دانست و از کارکرد های فاضل سنچارکی معین پیشین امور نشرات این وزارت که دردوره کارش انجام داده است، قدردانی وستایش کرد .
وی پست جدید را به شیوا شرق تبریک گفت و تاکید کرد که درهمکاری با تمام همکارانش درراستای بهبود امور مربوط بکوشد.
سپس احمدضیا یفتلی نماینده مردم بدخشان درپارلمان، معین جدید امورنشرات را شخصیت تحصیل کرده و فرهنگی دانست ودرکنار آن که برایش آرزوی موفقیت درامورکارش کرد و گفت که هرپیشرفت و توسعه را ملت ازپیشرفت درفرهنگ می دانند.
به همین ترتیب عبدالمنان شیوا شرق معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ درصحبتی از اعتماد رهبری حکومت به خاطرتقررش دراین پست تشکر کرد .
او تعهد کرد که درهمکاری با هیئت رهبری وزارت اطلاعات وفرهنگ و همکارانش، تلاش می کند که امورمربوط را به حسن صورت انجام دهد.
وی توجه و توسعه به فرهنگ را باعث رشد و پیشرفت کشوردانست و تاکید کرد که متعهد و حامی آزادی بیان و همکارخوب رسانه ها خواهد بو
د.
کابل /19 دلو /باختر

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۸:۵۴
Background image

حسینه صافی: مشکل اعمار سرک کنار قلعه ضحاک غور به زودی حل می شود

حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز با رییس و اعضای شورای ولایتی غور ملاقات کرد.
به گزارش آژانس باختر٬ دراین ملاقات پوهاند محمد رسول باوری معین فرهنگ وهنروزارت اطلاعات وفرهنگ٬. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۸:۵۲
Background image

کمیسیون بررسی شکایات و تخلفات رسانی یی جلسه کرد


به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ امروز جلسه کمیسیون بررسی شکایات و تخلفات رسانه یی برگزار ش
به گزارش خبرنگار آژانس باختر٬ در آغاز جلسه سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ در. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۸:۵۱
Background image

پوهنیار سیده مژگان مصطفوی: شرکت های سیاحتی درجلوگیری ازسرایت مرض کرونا ، همکاری کنند

به ریاست پوهنیار سیده مژگان مصطفوی معین مالی، اداری و گرحندوی وزارت اطلاعات وفرهنگ، امروز نشست فوق العاده با مسوولان اتحادیه های شرکت های سیاحتی عتبات عالیات، زایر و عمره، برگزار شد.
به. . .

BACK TO NEWS