مشاعره نعتیه به منقبت سرور کاینات صلی الله علیه و سلم برگزار شد

wares_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۲۳
.....

 

در ریاست اطلاات و فرهنگ کندهار مشاعره نعتیه به منقبت سرور کاینات صلی الله برگزار شد که در این نشست مولوی امان الله سمنگانی رئیس ریاست اطلاعات و فرهنگ کندهار، مولوی قدرت الله وصال معاون شاروالی، مولوی اکرام شاه عاصم رئیس پوهنتون کندهار، مسؤلان اداری، شاعران، ادیبان و مردم عام اشتراک نموده بودند.
در آغاز آقای سمنگانی سخنرانی کرد، گفت: حالا در کشور آزادی، امنیت و نظام اسلامی برقرار شده است، امیر شرعی داریم که در تمام کشور اختیارات کامل دارد نظر به قبل به ارزشهای اسلامی توجه جدی گرفته می شود.
آقای سمنگانی افزود: پیروی رسول الله صلی الله علیه و سلم باعث افتخار ما است و ارشادات و سنت رسول الله صلی الله علیه و سلم را در زنده گی خویش تطبیق نموده که کامیابی دنیا و آخرت را به دست آوریم.
همچنان آقای وصال معاون شاروالی طی صحبت های خویش گفت: اخلاق و صفات رسول الله صلی الله علیه و سلم بی حساب است، اخلاق و افعال رسول الله صلی الله علیه و سلم با مسلمانان و کفار بی مانند است. وی خواست تا در تمام امور سنت رسول الله صلی الله علیه و سلم را عملی نمایم.
سپس در بخش مشاعره شاعران و نعت خوانان در بارهٔ زنده گی، اخلاق و صفات رسول الله صلی الله علیه وسلم اشعار و نعتیه خویش را به خوانش گرفتند.

۱۴۴۵/۳/۶ هـ ق
۱۴۰۲/۶/۳۰ هـ ش

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
Background image

نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
Background image

رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه. . .

BACK TO NEWS