ریاست اطلاعات و فرهنگ بغلان تعدادی از پرنده گان را از شکاریان آزاد نمود!

wares_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۱:۶
....

یک گروه شکاری به تلاش های نهاد های امنیتی و کشفی ولایت بغلان دستگیر گردیده که ۸۰ نوع پرنده گان از آنان گرفته شده و از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ به طبیعت آزاد شده است.
مولوی عزت میر حقانی آمر گردشگری و فرهنگ ریاست اطلاعات و فرهنگ می گوید: یک گروهی سی نفری که ۸۰ نوع پرنده گان را در ساحه نواقل دشت لرخابی ولسوالی دهنه غوری شکار نموده بود از سوی ارگان های کشفی و امنیتی دستگیر شدند.
آقای حقانی هنگام آزاد سازی این پرنده گان به طبیعت، گفت: بعد از این هیچ فردی حق شکار در این ولایت را ندارد.
در عین حال گل رحمن، حمید الله و سردار شکاریان پرنده گان می گویند: بعد از این هیچ شکاری انجام نخواهیم داد و به افرادی دیگر نیز اجازه شکار را در منطقه خویش نمیدهیم.

۱۴۴۵/۵/۷ هـ ق
۱۴۰۲/۸/۳۰ هـ ش

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
Background image

نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
Background image

رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه. . .

BACK TO NEWS