رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
....

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید.
هدف برگزاری رقابت ایجاد روحیه وطن دوستی، کسب علم و دانش، از بین بردن فاصله مدارس و مکاتب و ایجاد وحدت بود.
در آغاز مولوی نور محمد حنیف رئیس اطلاعات و فرهنگ این رقابت را برای ارتقاء دانش جوانان مفید خوانده و از راه اندازی برنامه های دیگر نیز یادآوری کرد.
سپس قاری محمد آصف زهير آمر امور جوانان گفت: برنامه های گوناگونی در مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ جریان دارد که در این برنامه ها جوانان شهر جلال آباد و ولسوالی های دیگر مشغول آموزش هستند.
در عین حال حزب الله و عبدالنافع دو تن از اشتراک کننده گان از ریاست اطلاعات و فرهنگ جهت راه اندازی برنامه های آموزشی به جوانان ابرازسپاس نمودند.
قابل یادآوری است که از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ برنامه یک ماهه فریلانسینگ راه اندازی گردیده که ۹۰ تن از جوانان در این برنامه مشغول آموزش هستند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۳:۴۲
Background image

۷ قلم آثاری تاریخی ضبط شده به آمریت موزیم سپرده شد!

چهارشنبه مؤرخ( ۱۰ شعبان ۱۴۴۵) ۷ قلم آثاری تاریخی که در مرز فرضی تورخم ضبط شده و به ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار سپرده شده بود امروز رسماً به آمریت موزیم جهت نگهداری سپرده شد.

مسؤلان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۵۵
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد!

روز گذشته مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا با همراهی احمدشاه خادم آمر رادیو تلویزیون ملی در جریان سفرش به ولسوالی حصه اول کوهستان از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۲۵
Background image

نشستی به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی ابوریحان البیرونی برگزار گردید!

از سوی ریاست فرهنگ مردم وزارت اطلاعات و فرهنگ به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی جهت شناختن شخصیت ابوریحان البیرونی و خدمات وی به جهان اسلام نشستی به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی. . .

BACK TO NEWS