رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد!

wares_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۵۵
…

روز گذشته مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا با همراهی احمدشاه خادم آمر رادیو تلویزیون ملی در جریان سفرش به ولسوالی حصه اول کوهستان از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد.

افتخار عالم مدیر مسؤل رادیو طنین اطلاعات از حضور رئیس اطلاعات و فرهنگ و هیأت همراهش ابرازسپاس نموده و پیرامون رادیو معلومات شریک ساخت. به گفته‌ی وی رادیو طنین اطلاعات در نشرات ده ساعته خویش ۱۸ برنامه مختلف را به زبان‌های پشتو، دری و پشه‌یی نشر می‌سازد.

مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا نقش رسانه‌ها و خبرنگاران را در روشنگری اذهان مردم مهم خوانده، خبرنگاران و رسانه‌ها را به مراعت نمودن قوانین در چهارچوب شریعت مسؤل دانست.

همچنان آقای وثیق افزود: ریاست اطلاعات و فرهنگ برعلاوه نظارت از نشرات رسانه‌ها از رسانه‌ها حمایت می‌کند و خود را مکلف می‌داند تا در رفع مشکلات خبرنگاران و رسانه‌ها توجه مؤسسات و نهاد‌ها را جلب کنند.


۱۴۴۵/۸/۱۰ هـ ق
۱۴۰۲/۱۲/۱ هـ ش

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۸:۴۰
Background image

بی‌بی‌سی باید به ارزش‌های ملی و دینی افغان‌ها ارزش‌قایل باشد و حقایق را منعکس سازد.

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) در مقام معینیت فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر، مولوی ضیاءالحق حقمل وارسی‌کننده معینیت نشرات و داکتر عبدالواحد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۰:۴۰
Background image

بعد از بارندگی‌های شدید از بالاحصار شهر قلات مرکز زابل بازدید به عمل آمد!

دوشنبه مورخ(۱۳ شوال المکرم ۱۴۴۵) رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل با همراهی آمر گردشگری و فرهنگ در جریان بازدید از ساحات تاریخی، از بالاحصار تاریخی قلات نظارت و بازدید به عمل آورد و بعد. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳ - ۱۵:۴۲
Background image

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ولایت زابل برگزار شد!

نشست کمیته ارزیابی تخطی رسانه‌ها در ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل به رهبری مولوی عبدالحنان جابر آمر اطلاعات برگزار شد.

در جریان نشست پیرامون مشکلات رسانه‌ها و شکایت‌هایی بحث گردید. . .

BACK TO NEWS