معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

ناپیژنده (not verified)
پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۹ - ۱۳:۲۶
معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

ملا خیرالله خیرخواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، معین جدید امور جوانان این وزارت را که به اساس فرمان عالیقدر امیرالمومنین مقرر شده است، امروز به رییسان و کارمندان این اداره معرفی کرد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در محفلی که به این مناسبت با حضور ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی سعدالدین سعید معین مالی، اداری و گرځندوی این وزارت، شیخ ندا محمد ندیم والی کابل و شماری از مسوولان نهاد های دولتی برگزار شد، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، قاری محمد یونس راشد معین جدید امور جوانان این وزارت را به مسوولان و کارمندان این نهاد معرفی کرد .
وی نقش جوانان را در امور مختلف کشور به ویژه پیروزی امارت اسلامی مهم خواند و از مبارزات و قربانی های آنان در این راستای به نیکی یاد کرد .
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، گفت که آیندۀ کشور و نظام اسلامی به دست جوانان است و در زمینۀ تعلیم، تحصیل، عقیده اسلامی و رشد استعداد های آنان باید توجۀ ویژه صورت بگیرد.
او از معین امور جوانان خواست که در راستای خدمت به جوانان و نظام اسلامی و پیشبرد بهتر مسوولیت های مربوط در همآهنگی با رهبری وزارت و همکارانش بکوشد.
بعد ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مقرری معین جدید امور جوانان را گام نیک دانست و گفت که جوانان کشور قشر محروم جامعه بوده، مشکلات فراون، بیکاری و قربانی های زیادی را متقبل شده اند.
مجاهد، توجه به جوانان را یکی از اولویت های امارت اسلامی خواند و در راستای خدمت به جوانان برای معین جدید امور جوانان و همکارانش آروزی موفقیت کرد.
سپس والی کابل در صحبت هایش همآهنگی میان مسوولان و کارمندان را در امور اداره باعث پیشرفت و بهبود کار دانست و برای معین جدید امور جوانان توفیق آروز کرد .
همچنان یک تن از رئیسان معینیت امور جوانان، به نمایندگی مسوولان و کارمندان این نهاد صحبت کرد و همکاری شان را در پیشبرد بهتر امور با معین جدید امور جوانان ابراز کرد.

کابل، 19 جوزا، باختر

تازه خبرونه

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۹:۵۴
Background image

په کندهار کې د سرور کائنات صلی الله علیه وسلم په منقبت کې شانداره نعتیه مشاعره ترسره شوه

 

د کندهار ولایت په اطلاعاتو او کلتور ریاست کې د سرور کائنات صلی الله علیه وسلم په منقبت کې شانداره نعتیه مشاعره ترسره شوه، چې پکې  د یاد ریاست رئیس مولوي انعام الله سمنګاني، د ښاروالۍ. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۹:۴۷
Background image

پکتیا کې د امارت پېژندنې کتاب څخه اخیستل شوې ازموینې پایلې اعلان شوې

 

نن پنجشنبه د پکتیا ولایت اطلاعاتو او کلتور ریاست د غونډو په تالار کې د پوهنې ریاست لخوا له ښوونکو د امارت پېژندنې کتاب څخه د اخیستل شوې ازموینې پایلې اعلان شوې.
دغه ازموینه د پکتیا. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۹:۴۴
Background image

د یونسکو د علمي او کلتوري سازمان د لرغونو اثارو د بیا رغونې او ساتنې مسؤلې د بامیانو د اطلاعاتو او کلتور له رئیس سره وکتل

 

په بامیانو ولایت کې د لرغونو آثارو د بیا رغونې او ساتنې مسؤلې الیسا پانوسیا او د یونسکو د ساینسي، تعلیمي او کلتوري سازمان د لرغونو آثارو د بیارغونې انجینر ډیویډ فاوارون د دغه ولایت د. . .

BACK TO NEWS