مسوولان رسانه‌های دولتی و خصوصی و خبرنگاران در ولایت هلمند تقدیر شدند 

wares_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۴:۴۰
....

پنج‌شنبه مورخ(۸ ذوالقعده ۱۴۵۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هلمند خبرنگاران و مسوولان رسانه‌های دولتی و خصوصی در جریان مراسم تقدیر شدند.

حافظ عبدالباری راشد رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت هلمند ضمن خوش‌آمدگویی به اشتراک کنندگان گفت: هدف از برگزاری این مراسم تقدیر خبرنگاران برتر، شریک نمودن مشکلات و همکاری در بخش مطبوعات می‌باشد.

وی افزود؛ از خبرنگاران و مسوولان رسانه‌های ولایت هلمند ابرازسپاس می‌نماییم که مطابق با اصول و قوانین امارت اسلامی فعالیت نموده‌اند.

مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران از همکاری ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هلمند ابرازخرسندی کرده، افزودند: تلاش می‌کنند تا فعالیت‌های رسانه‌ای شأنرا مطابق قوانین نافذه کشور انجام دهند.

در پایان مراسم ۱۹ تن از مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ با اهدای جوایز مادی و معنوی تقدیر شدند.

۲۰۲۴/۵/۱۶ ميلادی
۱۴۰۳/۲/۲۷ ھ ش

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

نشستی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها جهت بهتر شدن امور در ولایت بغلان برگزار شد

پنج‌شنبه مورخ (۶ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بغلان نشستی به هدف بهتر شدن امور با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد تا رسانه‌ها در روزهای عید برنامه‌های مفیدی. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۵:۲۵
Background image

هزاران ‌نسخه پیام‌ های عیدی عالی‌ قدر امیرالمومنین حفظه الله در تمام ولایات کشور توزیع شد

شنبه مورخ (۸ ذوالحجه ۱۴۴۵) از سوی ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ تمام ولایات هزاران نسخه پیام‌های عیدی عالی‌قدر امیر المومنین حفظه الله توزیع شد.

مسوولان ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ ولایات می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۹:۲۹
Background image

نشست هماهنگی با مسوولان رسانه‌ها و خبرنگاران غور برگزار شد

سه‌شنبه مورخ(۴ ذوالحجه ۱۴۴۵) به رهبری مولو‌ی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت غور نشست هماهنگی با خبرنگاران و مسوولان رسانه‌ها برگزار شد.

مولوی عبدالحی زعیم رییس اطلاعات وفرهنگ. . .

BACK TO NEWS