صد و یکمین سالگرد تأسیس مجله اتحاد در ولایت بغلان تجلیل شد

wali_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۴:۵۷
شبل

 

 صد و یکمین سالگرد تأسیس مجله اتحاد در این ولایت تجلیل شد که در آن روسای ادارات دولتی، شاعران و نویسندگان نیز حضور داشتند.

   در آغاز این نشست، مولوی اسدالله مصطفی هاشمی، رئیس اطلاعات و فرهنگ، در مورد اهمیت رسانه های چاپی صحبت کرده و گفت، نشریه اتحاد برای هر شماره حدود ۳۰۰۰ افغانی هزینه تعین کرده است که ماهانه حدود ۶۰۰۰۰ افغانی را از طریق تبلیغات به بودجه دولت کمک می کند
  محترم رئیس افزود، این مجله در حال حاضر دو بار در ماه منتشر می شود،در تلاش هستیم در سال جدید هفته ای یک بار منتشر شود
 محترم رئیس گفت، که نشریه اتحاد اولین رسانه چاپی فعال در این ولایت است و همچنان پس از فتح کشور توسط مجاهدین نیز به فعالیت خود ادامه داده است.
  بعدا سید عبدالله سادات مسول مجله اتحاد، فعالیت و نقش این رسانه چاپی را مهم خوانده و افزود،  مجله اتحاد در چهار صفحه با موضوعات اسلامی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی منتشر می شود.
  این نشست با تقدیر از مسئولین ادارات دولتی که مشترکین بیشتری دارند و از طریق آنها تبلیغات خود را برای این مجله ارسال می کنند، به پایان رسید.

 ۱۴۴۴/۸/۲۷ه،ق
۱۴۰۱/۱۲/۲۹ه،ش

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۲۰:۱۶
Background image

جلسه کمیسیون ارزیابی کتاب برگزار شد

 امروز سه شنبه (۱۴۴۴/۱۱/۱۷ هـ.ق) اولین جلسه کمیسیون ارزیابی کتاب سال ۱۴۰۲ هـ.ش به ریاست عبدالعلیم ځانواک، رئیس انتشارات بیهقی در ریاست انتشارات بیهقی وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد، که. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۶:۳۹
Background image

معین مالی و اداری با کمیته مؤظف زمین کمپلکس ورزشی کنر دیدار کرد

ریاست کرکت بورد طی، نامه ای در مورد زمین کمپلکس ورزشی ولایت کنر، خواهان تعدیل مصوبه (۸) مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ کابینه اداره قبل، از مقام عالی ریاست الوزرا شده بود.
 در این مورد، مقام عالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۴:۴۶
Background image

نمایشگاه یک روزه کتابخوانی در زابل برگزار شد

 امروز سه شنبه (۱۴۴۴/۱۱/۱۷هـ.ق) نمایشگاه یک روزه کتاب به نام «کتابخوانی» از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل برگزاز شد که ده ها تن از جوانان و دانش آموزان در آن اشتراک داشتند.
. . .

BACK TO NEWS