صد ها جلد کتاب به کتابخانۀ عامۀ لوگر سپرده شد

farzad_moicgovaf
جمعه ۱۴۰۰/۴/۲۵ - ۱۴:۲۱
صد ها جلد کتاب به کتابخانۀ عامۀ لوگر سپرده شد

به اثر سعی وتلاش ریاست اطلاعات و فرهنگ لوگر و همکاری کتابخانۀ بیهقی وزارت اطلاعات و فرهنگ صدها جلد کتاب های ارزشمند و تازه چاپ گرد آوری شد و به کتابخانه عامۀ لوگر تسلیم داده شد.
عبدالرحمن تسل رییس اطلاعات و فرهنگ لوگر به آژانس باختر گفت که در جریان سال ۱۴۰۰ از مراجع مختلف هزار ها جلد کتاب گرد آوری شده است و به کتابخانۀ عامۀ لوگر سپرده شده است، گفته می شود که تا حدی مشکل کمبود کتاب، کتابخانۀ عامۀ لوگر رفع شده است و علاقه مندان مطالعه و کتاب می توانند به خاطر بلند بردن سطح دانش خود از این کتاب ها استفاده کنند.
گفتنی است که قرار است ریاست اطلاعات و فرهنگ لوگر در آیندۀ نزدیک در شهر پل علم یک غرفه یی برای عرضه کتاب، روزنامه و مجله بگذارد تا بیشتر مردم به مطالعه رو آورند.
رییس اطلاعات و فرهنگ لوگر می گوید که در کتابخانۀ عامۀ آن ولایت بیش از پانزده هزار جلد کتاب موجود است.

پل علم/ 25 سرطان/ باختر

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۷ - ۱۰:۲۰
Background image

ذبیح الله مجاهد: مسوولان و کارکنان وزارت اطلاعات و فرهنگ مانند گذشته به کار شان ادامه بدهند

ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی افغانستان و رییس کمیسیون امور فرهنگی، امروز در نشستی، به مسوولان و کارکنان وزارت اطلاعات و فرهنگ، اطمینان داد که مانند گذشته به کار های شان با صداقت. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۴:۱۴
Background image

مسودۀ اساسنامۀ صندوق وجهی حمایت از نویسندگان و شعرا، تایید شد

به ریاست دلاور نظیر زوی  مشاور ارشد حقوقی وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز نشست کمیسیون تسوید اساسنامۀ صندوق وجهی حمایت از نویسندگان و شعرا، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۴:۰
Background image

جلسۀ کمیتۀ حفاظت منار جام، برگزار شد

به ریاست هارون حکیمی معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز جلسۀ کمیتۀ حفاظت منار جام، از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ این جلسه با حضور عبدالاحد. . .

BACK TO NEWS