شماری از علما با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیدارکردند

ehsan
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۱
شماری از علما با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیدارکردند


شماری از علما امروز دردیدار با حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ،  پیشنهاد های شان را دررابطه به نشرات رسانه ها به ویژه رسانه های تصویری که باید بیشتر به ارزش های اسلامی و فرهنگ اصیل کشورتوجه شود ، ابرازکردند.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر: دراین نشست که مولوی عبدالسلام عابد ، مولوی رحمت الله اندر ، شیخ خدا بخش محسنی و شماری دیگر از علمای کرام نیزحضور داشتند، علما تاکید کردند که به منظورپیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، چنانچه مساجد تعطیل شد ،  باید رسانه ها به ویژه رسانه های تصویری نیز از برگزاری برنامه هایی که درآن اجتماع صورت می گیرد ، اجتناب کنند.
آنان گفتند درصورتی که ولایت های کشور قرنطین شود ،خانواده ها بیشتر درخانه های شان  برنامه های تلویزیونی را مشاهده خواهند کرد.
علما افزودند که باید درنشرات رسانه ها به ویژه  تلویزیون ها،  ارزش های اسلامی ، فرهنگی و تعلیمی  بیشتر درنظرگرفته شود و از نشر برنامه های مبتذل و ناپسند که خلاف فرهنگ اسلامی و عنعنه های مردم کشور است ،  اجتناب صورت بگیرد.
حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ  توجه به ارزش های دینی ، اسلامی و فرهنگی را از اولویت های این وزارت خواند و از همکاری اش با علمای کرام اطمینان داد.
وی تاکید کرد که در نشرات رسانه ها باید مطابق به ارزش های اسلامی ، فرهنگ و عنعنه های پسندیدۀ مردم کشور توجه جدی صورت بگیرد.


کابل/ 6 حمل/ باختر

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۶
Background image

کمیسیون بررسی آثار نمایشگاه گنجینه های افغانستان جلسه کرد

کمیسیون بررسی آثار نمایشگاه گنجینه های افغانستان به ریاست پوهاند محمد رسول باوری معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ ،  به خاطر تهیۀ پلان کاری جلسه کرد.

به گزارش آژانس باختر؛ در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۱
Background image

شماری از علما با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیدارکردند


شماری از علما امروز دردیدار با حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ،  پیشنهاد های شان را دررابطه به نشرات رسانه ها به ویژه رسانه های تصویری که باید بیشتر به ارزش های اسلامی و فرهنگ. . .

BACK TO NEWS