شاعران ولایت هلمند با خواند اشعار حمایت خود را از امارت اسلامی اعلام کردند

wali_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۳ - ۲۰:۹
asdfghj


 مشاعره با شکوه ای از سوی مدیریت فعالیت های هنری مربوط به ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت برگزار شد،  حافظ احمد الله فهیم مدیر تنظیم فعالیت های هنری، مولوی سلطان محمد حنیف آمر فرهنگ و گردشگری،  محسن عمری مدیر عمومی کتابخانه ای عامه، شاعران، نویسندگان، فرهنگیان، جوانان حضور داشتند.
 مشاعره با تلاوت آیات مبارک قرآن کریم آغاز شد.
 پس از آن احمد الله فهیم مدیر فعالیت های هنری، به ارزش شاعران در جامعه پرداخت و افزود شاعران و نویسندگان باید با زبان قلم ناراحتی جامعه را بیان کنند و در اصلاح جامعه نقش سازنده ای ایفا کنند
 محترم فهیم افزود، که تلاش می کنیم تا این گونه نشست ها و مشاعره های بیشتری برگزار کنیم تا شاعران تشویق شوند و در این زمینه بیشتر فعالیت کنند.
 پس از آن  محسن عمری مدیر  کتابخانه ای عامه ریاست اطلاعات و فرهنگ، در مورد ارزش کتاب و مطالعه سخنرانی جامعی ارائه کرد شاعران، نویسندگان و جوانان را به مطالعه تشویق کرد
 محترم عمری گفت، در این کتابخانه کتاب های مختلفی برای مطالعه شاعران و نویسندگان وجود دارد،
  به گفته وی شاعران با مطالعه کتاب می توانند زبان شعری خود را تقویت کنند.
 در ادامه مشاعره، شاعران به خواندن نعت در کناری اشعار حماسی و اشعار طنز پرداختند.
 آنها حمایت خود را از امارت اسلامی در اشعار خود اعلام کردند و با زبان شعری به مسئولین اطمینان دادند که ما همیشه در کناری مسئولین امارت اسلامی خواهیم بود و اجازه نخواهیم داد که هیچکس این فضای امن را از بین ببرد.

  ۱۴۴۴/۸/۲۹ه،ق
۱۴۰۲/۱/۲ه،ش

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۲۰:۱۶
Background image

جلسه کمیسیون ارزیابی کتاب برگزار شد

 امروز سه شنبه (۱۴۴۴/۱۱/۱۷ هـ.ق) اولین جلسه کمیسیون ارزیابی کتاب سال ۱۴۰۲ هـ.ش به ریاست عبدالعلیم ځانواک، رئیس انتشارات بیهقی در ریاست انتشارات بیهقی وزارت اطلاعات و فرهنگ برگزار شد، که. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۶:۳۹
Background image

معین مالی و اداری با کمیته مؤظف زمین کمپلکس ورزشی کنر دیدار کرد

ریاست کرکت بورد طی، نامه ای در مورد زمین کمپلکس ورزشی ولایت کنر، خواهان تعدیل مصوبه (۸) مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ کابینه اداره قبل، از مقام عالی ریاست الوزرا شده بود.
 در این مورد، مقام عالی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۶ - ۱۴:۴۶
Background image

نمایشگاه یک روزه کتابخوانی در زابل برگزار شد

 امروز سه شنبه (۱۴۴۴/۱۱/۱۷هـ.ق) نمایشگاه یک روزه کتاب به نام «کتابخوانی» از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت زابل برگزاز شد که ده ها تن از جوانان و دانش آموزان در آن اشتراک داشتند.
. . .

BACK TO NEWS