درکمیته طرح ایجاد تولید فرهنگی٬ روی طرح های جدید فرهنگی بحث شد

ehsan
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۰
درکمیته طرح ایجاد تولید فرهنگی٬ روی طرح های جدید فرهنگی بحث شد

جلسه کمیته  طرح ایجاد تولید فرهنگی امروز به ریاست پوهاند محمد رسول باوری  معین  فرهنگ وهنر وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزارشد.
به گزارش خبرنگارآژانس باختر، دراین جلسه  روی طرح های جدید  تولید وانکشاف عناصر فرهنگی بحث شد.
دراین جلسه معین فرهنگ وهنر وزارت اطلاعات وفرهنگ  گفت: موضوع طرح ایجاد تولید فرهنگی  دردیداری که با رییس جمهور داشتیم ، مطرح شد که براساس ان این کمیته موظف شده است تا زمینه  نوآوری های تازه را درتطبیق افکار سالم دراین راستا مساعد کند.
به گفته باوری،  جامعه عامل و ناقل فرهنگ است هر عامل داخلی وخارجی موثربرای جامعه ،فرهنگ را سمت و سو می دهد پس نیازمندی  برای تدوین افکار مشخص که تدوین وزمینه عملی کردن این افکار را مساعد کند ، دیده می شود .
باوری افزود : تدوین  این افکار، وزارت اطلاعات و فرهنگ را  کمک خواهد کرد که برای پیشبرد امور فرهنگی، تولید ، انکشاف وحمایت فرهنگی را ادامه دهد.
این کمیته به ریاست پوهاند محمد رسول باوری معین فرهنگ وهنر وزارت اطلاعات وفرهنگ و اعضای آن داکترطارق رشاد مشاورامورفرهنگی ، دلاورنذیرزوی مشاور حقوقی وصابرمهمند سخنگوی وزارت اطلاعات وفرهنگ تشکیل شده است .
کابل/
۵ حمل/ باختر

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۶
Background image

کمیسیون بررسی آثار نمایشگاه گنجینه های افغانستان جلسه کرد

کمیسیون بررسی آثار نمایشگاه گنجینه های افغانستان به ریاست پوهاند محمد رسول باوری معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ ،  به خاطر تهیۀ پلان کاری جلسه کرد.

به گزارش آژانس باختر؛ در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۹:۱
Background image

شماری از علما با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیدارکردند


شماری از علما امروز دردیدار با حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ،  پیشنهاد های شان را دررابطه به نشرات رسانه ها به ویژه رسانه های تصویری که باید بیشتر به ارزش های اسلامی و فرهنگ. . .

BACK TO NEWS