نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

wares_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
....

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام گردید.
مولوی رحمت الله حماد رئیس اطلاعات و فرهنگ زابل گفت: در این رقابت صد ها تن از جوانان ولایت زابل اشتراک نموده بودند که امروز به افرادی که مقام نخست تا هفتم را کسب نموده است جوایز نقدی و دیگر جوایز إهدا خواهد شد. به گفته ی آقای حماد، ریاست اطلاعات و فرهنگ در نظر دارد که این گونه برنامه ها را در ولسوالی های زابل نیز راه اندازی کنند.
حافظ عتيق الله رئیس دفتر مقام ولایت و مولوی عزت الله حاجي امير ضمن ابرازخرسندی گفتند: این گونه رقابت ها برای جوانان باعث بقا نظام اسلامی می شود و خواستار راه اندازی برنامه های دیگر نیز شدند. آنها افزودند که فواید نظام اسلام به فرد فرد جامعه بیان شود.

۱۴۴۵/۵/۱۸ هـ ق
۱۴۰۲/۹/۱۱ هـ ش

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۳:۴۲
Background image

۷ قلم آثاری تاریخی ضبط شده به آمریت موزیم سپرده شد!

چهارشنبه مؤرخ( ۱۰ شعبان ۱۴۴۵) ۷ قلم آثاری تاریخی که در مرز فرضی تورخم ضبط شده و به ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار سپرده شده بود امروز رسماً به آمریت موزیم جهت نگهداری سپرده شد.

مسؤلان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۵۵
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد!

روز گذشته مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا با همراهی احمدشاه خادم آمر رادیو تلویزیون ملی در جریان سفرش به ولسوالی حصه اول کوهستان از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۲۵
Background image

نشستی به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی ابوریحان البیرونی برگزار گردید!

از سوی ریاست فرهنگ مردم وزارت اطلاعات و فرهنگ به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی جهت شناختن شخصیت ابوریحان البیرونی و خدمات وی به جهان اسلام نشستی به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی. . .

BACK TO NEWS