نتایج امتحان کتاب (امارت شناسی) اعلان شد

wares_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۶
......

 

روز گذشته در تالار ریاست اطلاعات و فرهنگ پکتیا نتایج امتحان کتاب امارت شناسی که از سوی ریاست معارف از استادان اخذ نموده بود اعلان گردید.
این امتحان از ۴۵ تن استادان مکاتب خصوصی و دولتی اخذ گردیده بود که از آن جمله ۱۶ تن از استادان که بلند ترین نمره اخذ نموده به تحایف تقدیر شدند.
رحیم الله کوثر یک تن از استادان که در امتحان درجه نخست را کسب کرده، می گوید: امتحان که از سوی ریاست معارف اخذ گردید کاملاً شفاف بوده و از کتاب امارت پیژندنه در بارهٔ آغاز دو دوره امارت اسلامی، از نگاه شریعت به دلایل عقلی و نقلی به وجود آمدن امارت اسلامی معلومات کافی بدست آورده ایم.
وی می گوید: برای پرورش فکری استادان و جوانان اینگونه امتحانات دایر گردد تا از راه عقلی و نقلی از کشور و دین حفاظت نمایند.

۱۴۴۵/۳/۶ هـ ق
۱۴۰۲/۶/۳۰ هـ ش

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
Background image

نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
Background image

رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه. . .

BACK TO NEWS