ملا خیرالله خیرخواه، نقش تاجران و سرمایه داران را در رشد بخش های فرهنگی مهم دانست

Anonymous (not verified)
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۸ - ۱۱:۵
ملا خیرالله خیرخواه، نقش تاجران و سرمایه داران را در رشد بخش های فرهنگی مهم دانست

ملا خیر الله خیر خواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز در دیدار با شماری از تاجران و فابریکه داران قندهار، نقش تاجران و سرمایه داران را در عرصه های مختلف و به خصوص در رشد بخش های فرهنگی ارزشمند دانست.
به گزارش آژانس باختر؛ در این دیدار سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، نقش تاجران، و سرمایه داران را در رشد و توسعۀ اقتصادی کشور مهم خواند و خاطرنشان کرد که امارت اسلامی با تامین امنیت سراسری در کشور زمینۀ بهتر تجارت و سرمایه گذاری را برای تاجران و سرمایه داران فراهم کرده است.
وی با قدردانی از فعالیت ها و کارکرد های تاجران و سرمایه داران در کشور، از آنان خواست که در کنار سایر عرصه ها باید در بخش های فرهنگی نیز توجه داشته و سرمایه گذاری کنند.
همچنان در این دیدار چند تن از تاجران و فابریکه داران قندهار، ضمن آن که یک سلسله مشکلات و پیشنهاد های شان را بیان کردند، از تلاش های خویش در راستای توسعۀ فعالیت های تجارتی و سرمایه گذاری در عرصه های مختلف به ویژه در بخش های فرهنگی اطمینان دادند.

کابل، 18 جوزا، باختر

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
Background image

نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
Background image

رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه. . .

BACK TO NEWS