معین وزارت اطلاعات و فرهنگ؛ نقش و مسوولیت سخنگویان در امر اطلاع رسانی مهم و با ارزش است

moic_admin
Mon, Oct 10 2022 8:50 PM
azizi-moic

مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز درکارگاه آموزشی “سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره های حکومتی”  دررابطه به نقش ومسوولیت سخنگویان صحبت کرد.

این کار گاه آموزشی دو روز قبل  در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت، به خاطر بهبود ارائه اطلاعات به مردم، با حضور 44 تن از سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره های حکومتی برگزارشده است

مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات وفرهنگ با شرکت در این کارگاه تجارب و اندوخته های خویش را با اشتراک کنندگان شریک کرد.

وی گفت: در جریان ۲۰ سال جهاد، با وصف امکانات ناچیز تلاش های جدی و پیگیر در امر اطلاع رسانی و انتشار حقایق صورت گرفت، از این که اکنون امکانات کافی در سطح هر اداره مساعد است باید از آن استفاده بهینه صورت گیرد و اطلاعات مورد نیاز با ملت و رسانه ها به گونه دوامدار شریک شود.

وی نقش و مسوولیت سخنگویان اداره های حکومتی را در امر اطلاع رسانی مهم و با ارزش دانست و ازهمه سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره ها خواست که در محدودۀ صلاحیت های کاری ؛ مسوولیت های وظیفه یی شان را به وجه احسن انجام دهند.

همچنان وی تاکید کرد که سخنگویان باید روابط و تعامل نیک با رسانه ها تامین کنند از امکانات موجود استفاده بیشتر کنند تا از این رهگذر کارکرد های نظام به گونۀ موثر منعکس شود و حقایق با ملت و جهانیان شریک شود.

تازه ترین اخبار

Sun, Feb 05 2023 8:51 PM
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت نیمروز با عده ای از جوانان دیدار کرد

 

 امروز یکشنبه ۱۴۴۴/۷/۱۴ هجری قمری، مفتی حبیب الله الهام، رئیس اطلاعات و فرهنگ این ولایت با عده ای از جوانان شهر زرنج که محترم مولوی نعمت الله محمدی،مدیر عمومی امور جوانان این ریاست. . .

Sun, Feb 05 2023 8:49 PM
Background image

نشست جلسه هماهنگی با جوانان در ولسوالی مارجه ولایت هلمند برگزار شد

 

 دیروز در سالن ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت جلسه نشست با جوانان این ولسوالی به ابتکار مدیریت امور جوانان این ریاست برگزار گردید.
که در آن مقامات نظامی و ملکی این ولسوالی و. . .

Sun, Feb 05 2023 6:10 PM
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ ولایت غزنی با جوانان رضا کار فعال در ولایت، دیدار کرد


 دیروز ملا حمیدالله نثار، رئیس اطلاعات و فرهنگ  ولایت غزنی در دفتر خود با جوانان رضاکار  فعال دیدار کرد.
 محترم ملا حمیدالله نثار، جوانان را ستون فقرات هر جامعه خواند و از جوانان. . .

BACK TO NEWS