معین وزارت اطلاعات و فرهنگ؛ نقش و مسوولیت سخنگویان در امر اطلاع رسانی مهم و با ارزش است

moic_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۸ - ۲۰:۵۰
azizi-moic

مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات و فرهنگ، امروز درکارگاه آموزشی “سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره های حکومتی”  دررابطه به نقش ومسوولیت سخنگویان صحبت کرد.

این کار گاه آموزشی دو روز قبل  در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت، به خاطر بهبود ارائه اطلاعات به مردم، با حضور 44 تن از سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره های حکومتی برگزارشده است

مولوی عتیق الله عزیزی معین فرهنگ و هنر وزارت اطلاعات وفرهنگ با شرکت در این کارگاه تجارب و اندوخته های خویش را با اشتراک کنندگان شریک کرد.

وی گفت: در جریان ۲۰ سال جهاد، با وصف امکانات ناچیز تلاش های جدی و پیگیر در امر اطلاع رسانی و انتشار حقایق صورت گرفت، از این که اکنون امکانات کافی در سطح هر اداره مساعد است باید از آن استفاده بهینه صورت گیرد و اطلاعات مورد نیاز با ملت و رسانه ها به گونه دوامدار شریک شود.

وی نقش و مسوولیت سخنگویان اداره های حکومتی را در امر اطلاع رسانی مهم و با ارزش دانست و ازهمه سخنگویان و مسوولان مطبوعاتی اداره ها خواست که در محدودۀ صلاحیت های کاری ؛ مسوولیت های وظیفه یی شان را به وجه احسن انجام دهند.

همچنان وی تاکید کرد که سخنگویان باید روابط و تعامل نیک با رسانه ها تامین کنند از امکانات موجود استفاده بیشتر کنند تا از این رهگذر کارکرد های نظام به گونۀ موثر منعکس شود و حقایق با ملت و جهانیان شریک شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۳:۴۲
Background image

۷ قلم آثاری تاریخی ضبط شده به آمریت موزیم سپرده شد!

چهارشنبه مؤرخ( ۱۰ شعبان ۱۴۴۵) ۷ قلم آثاری تاریخی که در مرز فرضی تورخم ضبط شده و به ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار سپرده شده بود امروز رسماً به آمریت موزیم جهت نگهداری سپرده شد.

مسؤلان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۲:۵۵
Background image

رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد!

روز گذشته مولوی کريم الله وثیق رئیس اطلاعات و فرهنگ کاپیسا با همراهی احمدشاه خادم آمر رادیو تلویزیون ملی در جریان سفرش به ولسوالی حصه اول کوهستان از رادیو طنین اطلاعات نظارت به عمل آورد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۱:۲۵
Background image

نشستی به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی ابوریحان البیرونی برگزار گردید!

از سوی ریاست فرهنگ مردم وزارت اطلاعات و فرهنگ به هدف برگزاری سیمینار علمی و تحقیقاتی جهت شناختن شخصیت ابوریحان البیرونی و خدمات وی به جهان اسلام نشستی به رهبری مولو‌ی عتیق الله عزیزی. . .

BACK TO NEWS