مسؤل بازسازی آثار تاریخی سازمان علمی و فرهنگی یونسکو با رئیس اطلاعات و فرهنگ بامیان دیدار کرد

wares_admin
شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۲۶
,,,,,,

 

خانم الیسا پانوسیا مسؤل بازسازی آثار تاریخی سازمان علمی و فرهنگی و ډیویډ فاوارون انجینر بازسازی آثار تاریخی سازمان ساینسی، علمی و فرهنگی یونسکو با رئیس اطلاعات و فرهنگ دیدار کرد.
در این دیدار مولوی صفی الله رائد در مورد حفظ و نگهداری آثاری تاریخی بامیان گفت: بامیان یکی از ولایات است که بیشترین آثار و آبدات تاریخی را در خود جای داده است و از این آثار باید مراقبت صورت گیرد.
به گفته ی آقای رائد: آثار تاریخی بامیان به خطر مواجه اند و به بازسازی ضرورت دارد، خوشبختانه یونسکو در این زمینه با ریاست اطلاعات و فرهنگ همکاری می کند.
همچنان آقای رائد از همکاری یونسکو در مورد حفظ و نگهداری آثار تاریخی بامیان ابراز خرسندی کرد.
در عین حال الیسا پانوسیا مسؤل بازسازی آثار تاریخی سازمان علمی و فرهنگی یونسکو آثار تاریخی بامیان را دلچسپ خواند و به حفظ و نگهداری آن تأکید کرد.

۱۴۴۵/۳/۶ هـ ق
۱۴۰۲/۶/۳۰ هـ ش

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۰ تن جوانان آموزش در بخش فریلانسینگ را آغاز نمودند!

ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار با هماهنگی مؤسسهٔ وای، اچ، دی، او از ۳۵۰ تن در بخش برنامه فریلانسینگ امتحان اخذ نمود، که ۹۰ تن آنها بعد از انترویو کامیاب گردید.
در مراسم إفتتاحیه برنامه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
Background image

نتایج رقابت تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) اعلام گردید!

ریاست اطلاعات و فرهنگ با هماهنگی ریاست معارف چندی پیش رقابتی را تحت عنوان (فواید نظام اسلامی) در زابل میان جوانان و نویسنده گان در نوشتن مقالات برگزار کرده بود که امروز نتایج آن اعلام. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۳۳
Background image

رقابت تحت عنوان(سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه اندازی گردید!

امروز شنبه مؤرخ (۱۸ جمادیي الاول ۱۴۴۵) از سوی مرکز آموزشی ریاست اطلاعات و فرهنگ ننگرهار میان دانش آموزان مدارس و مکاتب رقابت تحت عنوان (سهم و مسؤلیت جوانان در پایداری نظام اسلامی) راه. . .

BACK TO NEWS