رئیس انجمن رسانه های آزاد با رئیس اطلاعات و فرهنگ میدان وردگ دیدار کرد

wares_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۲۱:۲۴
......

حجت الله مجددی رئیس انجمن رسانه های آزاد با مولوي حبيب الله مجاهد رئیس اطلاعات و فرهنگ میدان وردگ در بارهٔ مشکلات و دست آورد های خبرنگاران دیدار کرد.
در آغاز نشست مجاهد گفت: بعد از  تسلط ا.ا.ا خبرنگاران ولایت میدان وردگ با کدام موانع روبرو نشده اند، فعالیت رسانه ها نظر به قبل بهتر شده است.
 وی همچنان افزود: نشست هماهنگی ماهانه رسانه ها به رهبری اطلاعات و فرهنگ صورت می گیرد که در عرصه به مشکلات رسانه ها و خبرنگارن رسیده گی می شود.
مجددی از ریاست اطلاعات و فرهنگ تشکری کرد، افزود: خبرنگاران نشست های هماهنگی را با ریاست اطلاعات و فرهنگ افزایش دهد و در بخش رسانه ی با خبرنگاران همکاری صورت گیرد.

۱۴۴۵/۳/۳ هـ ق
۱۴۰۲/۶/۲۷ هـ ش

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۲۶
Background image

مسؤل بازسازی آثار تاریخی سازمان علمی و فرهنگی یونسکو با رئیس اطلاعات و فرهنگ بامیان دیدار کرد

 

خانم الیسا پانوسیا مسؤل بازسازی آثار تاریخی سازمان علمی و فرهنگی و ډیویډ فاوارون انجینر بازسازی آثار تاریخی سازمان ساینسی، علمی و فرهنگی یونسکو با رئیس اطلاعات و فرهنگ دیدار کرد.
در. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۲۳
Background image

مشاعره نعتیه به منقبت سرور کاینات صلی الله علیه و سلم برگزار شد

 

در ریاست اطلاات و فرهنگ کندهار مشاعره نعتیه به منقبت سرور کاینات صلی الله برگزار شد که در این نشست مولوی امان الله سمنگانی رئیس ریاست اطلاعات و فرهنگ کندهار، مولوی قدرت الله وصال. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۶
Background image

نتایج امتحان کتاب (امارت شناسی) اعلان شد

 

روز گذشته در تالار ریاست اطلاعات و فرهنگ پکتیا نتایج امتحان کتاب امارت شناسی که از سوی ریاست معارف از استادان اخذ نموده بود اعلان گردید.
این امتحان از ۴۵ تن استادان مکاتب خصوصی و. . .

BACK TO NEWS