معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

مجهول (لم يتم التحقق)
خميس, يونيو 09 2022 1:26 مساء
معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

ملا خیرالله خیرخواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، معین جدید امور جوانان این وزارت را که به اساس فرمان عالیقدر امیرالمومنین مقرر شده است، امروز به رییسان و کارمندان این اداره معرفی کرد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در محفلی که به این مناسبت با حضور ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی سعدالدین سعید معین مالی، اداری و گرځندوی این وزارت، شیخ ندا محمد ندیم والی کابل و شماری از مسوولان نهاد های دولتی برگزار شد، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، قاری محمد یونس راشد معین جدید امور جوانان این وزارت را به مسوولان و کارمندان این نهاد معرفی کرد .
وی نقش جوانان را در امور مختلف کشور به ویژه پیروزی امارت اسلامی مهم خواند و از مبارزات و قربانی های آنان در این راستای به نیکی یاد کرد .
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، گفت که آیندۀ کشور و نظام اسلامی به دست جوانان است و در زمینۀ تعلیم، تحصیل، عقیده اسلامی و رشد استعداد های آنان باید توجۀ ویژه صورت بگیرد.
او از معین امور جوانان خواست که در راستای خدمت به جوانان و نظام اسلامی و پیشبرد بهتر مسوولیت های مربوط در همآهنگی با رهبری وزارت و همکارانش بکوشد.
بعد ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مقرری معین جدید امور جوانان را گام نیک دانست و گفت که جوانان کشور قشر محروم جامعه بوده، مشکلات فراون، بیکاری و قربانی های زیادی را متقبل شده اند.
مجاهد، توجه به جوانان را یکی از اولویت های امارت اسلامی خواند و در راستای خدمت به جوانان برای معین جدید امور جوانان و همکارانش آروزی موفقیت کرد.
سپس والی کابل در صحبت هایش همآهنگی میان مسوولان و کارمندان را در امور اداره باعث پیشرفت و بهبود کار دانست و برای معین جدید امور جوانان توفیق آروز کرد .
همچنان یک تن از رئیسان معینیت امور جوانان، به نمایندگی مسوولان و کارمندان این نهاد صحبت کرد و همکاری شان را در پیشبرد بهتر امور با معین جدید امور جوانان ابراز کرد.

کابل، 19 جوزا، باختر

تازه ترین اخبار

أربعاء, يوليو 24 2024 4:04 مساء
Background image

الآثار الموجودة في معدن مس عينك ستبقى آمنة ومحفوظة

يوم الأربعاء (18 محرم 1446هـ) اعتبر معالي وزير الإعلام والثقافة ملا خير الله خيرخواه حفل بدء العمل العملي لاستخراج معدن مس عينك في مديرية محمد آغا بولاية لوجر لحظة فخر في تاريخ. . .

أربعاء, يوليو 24 2024 9:31 صباحا
Background image

مساهمة الصين في حماية المناطق التاريخية والقديمة في أفغانستان

 وصل نائب وزير الإعلام والثقافة الصيني السيد (لي كون) والوفد المرافق له إلى كابل في زيارة خاصة، واستقبله في أفغانستان نائب وزيرلشؤون الفن والثقافة،التابع لوزارة الإعلام  والثقافة مولوي. . .

ثلاثاء, يوليو 23 2024 4:53 مساء
Background image

بالإضافة إلى زيادة القوة الأكاديمية للشباب، يتم أيضًا إثراء المكتبة العامة في جوزجان

يوم الثلثاء (17 محرم الحرام 1446)، إلتقى معالي وزير الإعلام والثقافة الحاج ملا خير الله خيرخواه، ونائب وزيرلشؤون السياحة والمالية والإدارة قدرت الله جمال في مقام الوزارة مع محافظ محافظة. . .

BACK TO NEWS