معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

مجهول (لم يتم التحقق)
خميس, يونيو 09 2022 1:26 مساء
معین جدید امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، معرفی شد

ملا خیرالله خیرخواه سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، معین جدید امور جوانان این وزارت را که به اساس فرمان عالیقدر امیرالمومنین مقرر شده است، امروز به رییسان و کارمندان این اداره معرفی کرد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ در محفلی که به این مناسبت با حضور ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مولوی سعدالدین سعید معین مالی، اداری و گرځندوی این وزارت، شیخ ندا محمد ندیم والی کابل و شماری از مسوولان نهاد های دولتی برگزار شد، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، قاری محمد یونس راشد معین جدید امور جوانان این وزارت را به مسوولان و کارمندان این نهاد معرفی کرد .
وی نقش جوانان را در امور مختلف کشور به ویژه پیروزی امارت اسلامی مهم خواند و از مبارزات و قربانی های آنان در این راستای به نیکی یاد کرد .
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، گفت که آیندۀ کشور و نظام اسلامی به دست جوانان است و در زمینۀ تعلیم، تحصیل، عقیده اسلامی و رشد استعداد های آنان باید توجۀ ویژه صورت بگیرد.
او از معین امور جوانان خواست که در راستای خدمت به جوانان و نظام اسلامی و پیشبرد بهتر مسوولیت های مربوط در همآهنگی با رهبری وزارت و همکارانش بکوشد.
بعد ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی و معین امور نشرات وزارت اطلاعات و فرهنگ، مقرری معین جدید امور جوانان را گام نیک دانست و گفت که جوانان کشور قشر محروم جامعه بوده، مشکلات فراون، بیکاری و قربانی های زیادی را متقبل شده اند.
مجاهد، توجه به جوانان را یکی از اولویت های امارت اسلامی خواند و در راستای خدمت به جوانان برای معین جدید امور جوانان و همکارانش آروزی موفقیت کرد.
سپس والی کابل در صحبت هایش همآهنگی میان مسوولان و کارمندان را در امور اداره باعث پیشرفت و بهبود کار دانست و برای معین جدید امور جوانان توفیق آروز کرد .
همچنان یک تن از رئیسان معینیت امور جوانان، به نمایندگی مسوولان و کارمندان این نهاد صحبت کرد و همکاری شان را در پیشبرد بهتر امور با معین جدید امور جوانان ابراز کرد.

کابل، 19 جوزا، باختر

تازه ترین اخبار

سبت, سبتمبر 23 2023 12:12 مساء
Background image

التقى المسؤولة عن ترميم وحماية الآثار القديمة في منظمة اليونسكو العلمية والثقافية برئيس الإعلام والثقافة في باميان

 

التقت أليسا بانوسيا مسؤولة ترميم وحماية الآثار، وديفيد فاوارون مهندس ترميم الآثار في منظمة اليونسكو العلمية والثقافية، برئيس  الإعلام والثقافة في ولاية باميان.
 وفي هذا اللقاء، قال. . .

سبت, سبتمبر 23 2023 12:09 مساء
Background image

أقيمت الحفلة الرائعة الانشادية و الشعرية في مدح النبي الكريم صلى الله عليه وسلم

 

أقيمت الحفلة رائعة الانشادية و الشعرية على مدح  الرسول صلى الله عليه وسلم في دائرة الإعلام والثقافة بولاية قندهار شارك فيه رئيس الاعلام والثقافة السيد انعام الله سمنجاني و نائب رئيس. . .

سبت, سبتمبر 23 2023 12:07 مساء
Background image

تم إعلان نتائج الامتحان المأخوذ من كتاب هوية الإمارة الإسلامية

 

أعلنت إدارة التربية والتعليم، اليوم الخميس، نتائج الامتحان المأخوذ من كتاب هوية الإمارة للمعلمين في قاعة الاجتماعات بإدارة الإعلام والثقافة بولاية بكتيا.
تم إجراء هذا الاختبار على 45. . .

BACK TO NEWS